spausdinti

BILKAY HOTEL 3*



Turkija, Alanija.
Viešbučio BILKAY HOTEL 3* (Turkija, Alanija) aprašymas, nuotraukų galerija, lankytojų komentarai, vertinimai ir atsiliepimai. BILKAY HOTEL 3* vieta Google Maps žemėlapyje.
Lankytojų vertinimai
viso įvertinto: 7
  • Bendras: 8.1
  • Vieta: 9.2
  • Aptarnavimas: 8.2
  • Kambariai: 7.1
  • Maistas: 8.1
  • Švara: 7.8

Skaityti atsiliepimus (7) »
Rašyti atsiliepimą / įvertinti »

Viešbutis BILKAY HOTEL 3*


Viešbutis: 50 m iki paplūdimio, 500 m iki Alanijos miesto centro, 120 km iki Antalijos oro uosto. Viešbutyje yra 60 numerių. Atidarytas 1996 m., renovuotas 2007 metais. Viešbučio kategorija šalyje - 3*.

Kambariuose:

  • vietinis oro kondicionierius;
  • dušas;
  • plaukų džiovintuvas;
  • telefonas;
  • televizorius;
  • balkonas arba terasa.

Viešbučio teritorijoje:

  • restoranas;
  • 2 barai;
  • baseinas;
  • internetas;
  • seifas registratūroje (už papildomą mokestį);
  • valiutos keitykla.

Pramogos ir sportas:

  • Nemokamai:
    • paplūdimio tinklinis.
  • Už papildomą mokestį:
    • vandens sportas paplūdimyje.

Vaikams:

  • baseinas.

Paplūdimys: smėlio-žvyro, 50 m nuo viešbučio (per kelią); skėčiai, gultai - už papildomą mokestį. Prie baseino: skėčiai, gultai - nemokamai.

Artimiausios kainos BILKAY HOTEL 3*



Ieškome kelionių kainų ...
paieška gali užtrukti nuo 5 iki 45 sec.


Turistų atsiliepimai apie BILKAY HOTEL 3*


Iš viso keliautojų atsiliepimų: 7Parašykite atsiliepimą »

Viešbutis tikrai neblogoje vietoje, tereikia pereiti per kelią ir jau pakliūni į paplūdimį.Dėl jaunų aptarnaujančio personalo darbuotojų nieko blogo pasakyti neturiu, tikrai draugiški, su šypsena veide, pakalbina ir pan, bet yra vienas vyresnis, turbūt viršiausias, kuris visada sugadindavo nuotaiką.. Niekada pro jį nepraeisi neužkliudytas, ramiai pavalgyt irgi neįmano, taip įkyriai lenda ir prašosi arbatpinigių..kiekvieną kartą kiša meniu, kuriame gėrimai ar maistas už papildoma kainą ir pan..Dėl maisto sutriko virškinimas, kelias dienas turėjau bėdų, paleido vidurius.. be to galima sakyt, kad kas dieną tas pats maistas ir mažas pasirinkimas...jau ir iš išvaizdos matyti, kad dažniausiai ir kitą dieną patiekta praeitos dienos nesuvalgyti likučiai, tik užpiltas kitas padažas..kambarys ir dušas tai pusė bėdos, ne 5 žvaigždučių viešbutis tai viskas normaliai, tik tiek, kad sugedęs tualetas buvo, vanduo nenusileisdavo..dar bėda,kad kambarių tai netvarkydavo, grindis prašluodavo ir viskas tuo pasibaigdavo, taip pat reikėdavo prašyt, kad ir rankšluosčius pakeistų, nes nekeitė.beje, labai saugokit pinigus...drauge netyčia 50 dolerių su daiktais paliko kambary, tai valytoja susirinko..

Kelionės laikas: 2011 m. rugpjūčio mėn.

Labai patiko, dar karta tikrai grizciau. Labai malonus personalas, normalus maistas, gerimai, pats viesbutis labai jaukus. Labai geroje vietoje, jura arti, miestas taip pat.

Kelionės laikas: 2009 m. rugpjūčio mėn.

labai geras viešbutis, labai draugiški žmonės, aptarnaujantysis personalas labai malonus, puiki vieta iki jūros vos 3 min kelio.Salia viešbučio daug parduotuviu, restoranu, kavinių.Nenorėjau iš ten išvažiuoti, labai norėčiau grįžti atgal.Buvo puiku.Rekomenduoju jį visiems.

Kelionės laikas: 2009 m. rugpjūčio mėn.

grizau 26 diena is turkijos. nesu buves ten anksciau, neturiu su kuo palyginti, bet man asmeniskai nelabai patiko ten. buvau labai nepatenkintas grizes po keliones jaxta ir rades kambari palikta atidaryta po tvarkymo. dar buvo toks ivykis kai palikes rakta nuo kambario registraturoje grizes gavau ne nuo savo kambario, ir tai aptikau tik pakiles. galejau laisvai eit i kazkieno kambari ir svarinti ji. manau taip nuo mano kambario galejo gaut rakta bet kas kitas palikes savo rakta registraturoje... tai va... baseinas mazokas... nors vaziavau ten ne viesbuti but, tai visai nebloga salis, ir neblogai pailsejau. tik likau nepatenkintas viesbuciu.

Kelionės laikas: 2009 m. rugpjūčio mėn.

Neblogas viesbutis ,rekomendociau rinktis kambari 5 aukste, ten naujesni baldai ir plastikiniai langai, tai nesigirdi triuksmo. Viesbutis strategiskai geroje vietoje,rekomendociau aktivesnio budo poilsiautojams. Maistas skanus, pilnai pakanka HB.Palikdavau kambarinei po 1-2 liras,tai labai stengesi.

Kelionės laikas: 2009 m. liepos mėn.

Sis viesbutis yra pakankamai geras...Puikus personalas,maistas,netoli juros,salia parduotuves ir t.t... Tikrai puikus viesbutis =)

Kelionės laikas: 2009 m. liepos mėn.

Sis viesbutis yra pakankamai geras...Puikus personalas,maistas,netoli juros,salia parduotuves ir t.t... Tikrai puikus viesbutis =)

Kelionės laikas: 2009 m. liepos mėn.

Parašykite atsiliepimą apie BILKAY HOTEL 3*


Taip Ne
pasitarkite...
Konsultantas 8 5 243 0636 Darbo laikas:
I-V nuo 8 iki 19 val.
VI nuo 10 iki 16 val.
 

AKCIJOS

AKCIJOS